Uskutečnil se Vámi žádaný tábor pro dětí starší 13 let. Čímž chceme navázat na naše již úspěšné víkendové pobyty a akce pro Vaše starší děti, kde jsme se v minulosti potkávali. Na což chceme navázat, avšak tentokrát pod hlavičkou organizace „POLYGON bezpečí z.s.“

Program tábora byl zaměřen přiměřeně jejich věku a potřebám. Na táboře probíhaly jak akční zábavné aktivity, tak zájmové vzdělávací aktivity a také aktivity určené pro prevenci a to formou projektů a zážitkové pedagogiky.

V dopoledních hodinách jsme se intenzivně věnovali práci a výuce na počítačích. Čekal nás pestrý náhled do světa počítačů. Každý den jsme měli možnost vyzkoušet si něco nového.

Vyzkoušeli jsme si jak upravovat fotografie, jak programovat vlastní hru, jak vytvářet www stránky v HTML a spoustu dalšího.

Odpoledne jsme využili k dalším aktivitám sportovním, rukodělným až řemeslným, není nad to se sem tam naučit něco nového, či mít možnost si nějakou novou dovednost aspoň osahat. Co kdyby nás něco fakt nadchlo a bavilo! Nezapomněli jsme však potrápit i své mozkové závity.

Počítačový tábor

1 komentář u „Počítačový tábor

Komentáře nejsou povoleny.