Naše organizace úzce spolupracuje s nadací Rozum a Cit, tato nadace obdarovává naše rodiny od začátku naší činnosti. Nyní díky COVID-19 potřebuje nadace, abychom tentokrát pomohli mi jim.

A to koupí upomínkové propisky s logem organizace.

Propiska stojí 30 Kč, stačí nám sem napsat kolik jich chcete a mi příští týden objednáme hromadně a poté rozdělíme podle objednaných kusů, které si budete ochotni zakoupit.

Můžete pomoci i dalším sdílením této nabídky.

Za nadaci i naši organizaci moc děkujeme za koupi, či objednání jakéhokoliv množství, nebo za další šíření této prosby.

PRO TY, CO CHTĚJÍ POMOCI

Naše organizace úzce spolupracuje s nadací Rozum a Cit, tato nadace obdarovává naše rodiny od začátku naší činnosti. Nyní díky COVID-19 potřebuje nadace, abychom tentokrát pomohli mi jim.A to koupí upomínkové propisky s logem organizace.Propiska stojí 30 Kč, stačí nám sem napsat kolik jich chcete a mi příští týden objednáme hromadně a poté rozdělíme podle objednaných kusů, které si budete ochotni zakoupit.Můžete pomoci i dalším sdílením této nabídky.Za nadaci i naši organizaci moc děkujeme za koupi, či objednání jakéhokoliv množství, nebo za další šíření této prosby.

Zveřejnil(a) Polygon bezpečí z.s. dne Čtvrtek 30. dubna 2020
PRO TY, CO CHTĚJÍ POMOCI

Dopis od ředitelky nadace – PRO TY, CO CHTĚJÍ POMOCI

Obracíme se na Vás s velkou prosbou. Dne 23. 4. měla proběhnout veřejná sbírka Nadačního fondu Rozum a Cit „Sluníčkový den pro opuštěné děti a pěstounské rodiny“. Studenti středních škol a gymnázií měli prodávat široké veřejnosti sbírkový předmět – propisku. Bohužel, z důvodů vládního nařízení v důsledku nemoci Covid 19 nemůžeme sbírku uskutečnit. Pro nás všechny je důležité především zdraví.
Pomozte nám prosím jinou formou, a to zakoupením balíčku propisek s logem fondu Rozum a cit, které Vám pošleme v obálce poštou.
Nejmenší množství, které budeme posílat, je 20 ks. Jedna propiska stojí 30 Kč. Domluvte se, prosím, s kolegy v zaměstnání, s kamarády, v rodině nebo se sousedy z ulice. Prosím objednejte si na deti@rozumacit.org naše propisky.
Pomůžete tím dětem, které našly svůj nový domov u náhradních rodičů nebo prarodičů, např.:
Ludmila 76 let, babička sama vychovává Ester a Adámka: příspěvek na volnočasové aktivity dětí, vzdělávání Ester.
Marie 71 let, babička má v péči nechodící handicapovanou vnučku: hrazení kompenzačních pomůcek.
Anna, samoživitelka, vychovává trojčata Martina, Aničku a Kristýnku. Všichni sourozenci mají specifické potřeby a nároky: doučování dětí.
Sajnerovi, vychovávají Honzíka, Izabelku, Liborka a Pavlíka: příspěvek na vybavení dětského pokoje.
Při současné domácí výuce v době karantény v početnějších rodinách chybí notebooky. V rodině někdy vyrůstá 5 nebo 7 dětí a mají jeden starý počítač. Maminky nezvládají všechny děti učit, a proto hledáme laskavé dárce o příspěvky na notebooky do pěstounských rodin.
Žádostí, které čekají na svoje laskavé dárce, máme aktuálně ve fondu na 40.
Zakoupením propisek získáte hezký dárek, ale hlavně Vaše solidarita potěší pěstouny.
Děkuji, že zvážíte naši výzvu a případně se zapojíte do projektu „Sluníčkového dne“.

Přeji vám hezké jarní dny a hodně zdraví.

Marie Řezníková
ředitelka
Fotky ze společné akce:

PRO TY, CO CHTĚJÍ POMOCI