V měsících duben, květen a červen probíhají pro děti všech věkových kategorií, na naší FB stránce, prostřednictvím FB skupin, soutěže o zajímavé ceny! (děti se mohou zapojit také prostřednictvím emailu)

odkaz na naše FB stránky

Již dnes můžeme říci, že rodiny, jejich děti se zapojili do soutěže již v dubnu, obdržely od jedné nadace nemalý příspěvek na zakoupení NOTEBOOKU nebo stolního PC !

Do všech soutěží je možné se přidat také kdykoliv v jejich průběhu. A stále se můžete těšit, že na konci soutěžení na Vás stále čekají zajímavé ceny ! ! !

CHCETE-LI SE PŘIDAT, MŮŽETE BUĎ VY NEBO VAŠE DĚTI POŽÁDAT O PŘÍSTUP DO JEDNOTLIVÝCH SKUPIN NA FB, NEBO NÁM NAPIŠTE NA EMAIL:

info@polygon-bezpeci.cz A SOUTĚŽNÍ ÚKOLY VÁM BUDOU ZASÍLÁNY EMAILEM.

————- 👀 👀 👀 ————

VYHLÁŠENÉ SOUTĚŽE:

  • počítačová skupina „PC – MANIACI“

odkaz na skupinu na FB stránkách

PC soutěž probíhá za podpory dvou nadačních fondů. Úkoly jsou zadávány IT technikem spolupracujícím s naší organizací, a ten je také dětem dle potřeby nápomocen při jejich plnění. Našim cílem je, aby se počítač stal pro naše děti, nejen kamarádem pro hraní her, ale také velkým pomocníkem pro jejich budoucí život! DÍKY TÉTO SOUTĚŽI JIŽ BYLO DO NAŠICH RODIN ZA POMOCI NADACE ZAKOUPENO 9 POČÍTAČŮ. A přesto, že tato podpora již proběhla, i nadále se zapojené děti mohou těšit na spoustu zajímavých cen. (sluchátka, cool myši, baterky na čelo a další zajímavé ceny)

  • hudební skupina „POLYGOŇÁCI

odkaz na skupinu na FB stránkách

Nejen pro členy hudební skupiny zde probíhá hudební soutěž k procvičování toho co už děti znají nezávisle na repertoáru skupiny. Děti zde najdou také mnoho nového a mohou se zapojit také do řešení zajímavých hudebních úkolů, kvízů a soutěží. Také zde děti čekají zajímavé věcné ceny. (stojany na noty, batohy, pouzdra, školní potřeby, frkačky a další)

  • Soutěž ve skupině – „Luštím, luštíš, luštíme

odkaz na skupinu na FB stránkách

Skupina, kde mohou děti luštit různé lehčí i těžší hádanky, rébusy, hlavolamy, nebo úkoly, připravené pro různé věkové kategorie. Děti mohou zkoušet luštit hádanky ze všech kategorií. Třeba nakonec také Vy zjistíte spolu z dětmi, že je to príma rodinná zábava. Že společně Vám to jde lépe , že společně toho zvládnete mnohem víc, a že každý je chytrý na něco jiného, a že se to i často hodí. A vyhrát zde mohou různé zajímavých věcí. (školní potřeby, hry, hlavolamy, nebo školní batohy a podobně)

  •  Soutěž se zaměřením na různé vyrábění – „To musím zvládnout SÁM !!!“

odkaz na skupinu na FB stránkách

Jedná se o soutěž, kde se nejen děti mohou seznámit s různými výtvarnými technikami, vyráběním, ale také s uměleckými řemesly a vyzkoušet si je. Čeká je několik zajímavých úkolů, se kterými se pak musí každý vypořádat sám a ukázat co jeho ruce zvládnou a dovedou. nejen že si něco pěkného vyrobí, ale také mohou něco pěkného či užitečného vyhrát. (výtvarné potřeby, kreativní sady, školní potřeby, batohy či pouzdra, dekorace)

PROBÍHAJÍCÍ SOUTĚŽE NA NAŠICH FB STRÁNKÁCH (nebo také přes Email)