Ve dnech 11.11. 2023 a 12.11. 2023 pořádáme již pátý ročník našeho DNE PĚSTOUNSTVÍ A RODINY vzhledem pátému výročí této akce a podpory z projektu prodejny TESCO, rozhodli jsme se uspořádt pro Vás hned celý víkend v sobotu se budeme věnovat spíše vzdělávání, v neděli více zábavě a sdílení. zvány jsou také všichni prarodiče a příbuzní, pečující o svěřené děti pouze v rámci péče o osobu blízkou. právě těmto rodinám chceme díky projektu podat pomocnou ruku a nabídnou své zájmové aktivity i odbornou pomoc a podporu. JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI !!!

Dne 11.11.2023 – jste zváni na školení „První pomoc dětem“ kterým nás bude provázet záchranář a lektor výcvikového střediska Zlínského kraje pan Jaroslav Sedlář

Dne 12.11.2023 – se společně vydáme do ZOO Lešná a strávíme zde společné odpoledne s našimi dětmi při rodiných kláních a současně budeme mít příležitost sdílet se a ptát našich odborných pracovníků na vše co nás trápí při příjemné procházce či posezení.

Blížší informace k oběma akcím – zde již najde také předběžný seznam s pozváním na další námi pořádané akce do konce letošního roku.

Na obě akce je potřeba se předem přihlásit a to prostřednictvím tohoto WEBOVÉHO FORMULÁŘE, nebo prostřednictvím emailu info@polygon-bezpeci.cz

AKCE PROBÍHÁ V RÁMCI PROJEKTU ORGANIZOVANÉHO VE SPOLUPRÁCI S

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-1.png.
🎈-🪁-🌞DEN PĚSTOUNSTVÍ A RODINY 🌞-🪁-🎈- V. ročník (tentokrát spíše víkend !!!) – podpora z projektu TESCO ✨✨✨