V měsíci prosinci, jsme Vám díky společnému projektu ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti a Vašemu hlasování v prodejně TESCO Holešov, mohli nabídnout dva vánoční dárky a to v aktivně tráveném čase spolu s našimi dětmi.

Díky zmíněnému projektu, mohly být pozvány také babičky a jiné osoby, které pečují o děti svých příbuzných, nejčastěji svá vnoučata, ale nemají tyto děti svěřené do pěstounské péče, nýbrž pouze do péče osoby blízké. A nemají proto možnost odporné pomoci v rámci doprovázení pěstounských rodin jako běžní pěstouni. Právě proto jsme se rozhodli podat těmto rodinám pomocnou ruku jak na poli sdílení, společně trávených chvil, tak na poli odborné pomoci.

Všechny tyto rodiny, mají také díky zmíněné podpoře z nadace možnost odborných individuálních konzultací a to přímo v těchto rodinách. projekt byl zahájen v měsíci říjnu a velmi nás těší, že je o tuto pomoc ze strany těchto rodin zájem.

Protože jsme chtěli dát dárek jak rodinám s malými tak staršími dětmi, uspořádali jsme akce hned dvě. Herna Galaxie byla spíše pro děti mladší, turnaj v bowlingu zase spíše pro děti starší. výběr jsme však ponechali na vás, akce nebyly věkově omezené.

🎢 – – – 🎳 – – – 🎢 – – – 🎳 – – – 🎢 – – – 🎳

FOTKY Z TURNAJE V BOWLINGU

🎳 – – -🎳 – – -🎳 – – –

🎢 – – – 🎳 – – – 🎢 – – – 🎳 – – – 🎢 – – – 🎳

FOTKY ZE ZÁBAVNÉHO CENTRA GALAXIE

🎢 – – -🎢 – – -🎢 – – –

AKCE PROBĚHLA V RÁMCI PROJEKTU ORGANIZOVANÉHO VE SPOLUPRÁCI S

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-1.png.
👨‍👩‍👧‍👧ZAŽILI JSME 👨‍👩‍👦 – – – Předvánoční akce pro rodiny 🎄 – Bowling 15.12.2023 a Galaxie 16.12.2023